Realizacje

Realizacje kominków ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych

Każdy zrealizowany kominek ze spieków kwarcowych lub z kamieni naturalnych to dla nas odrębna, fascynująca przygoda. Każdy kawałek granitu, marmuru, onyksu jest unikalny, a z kolei wielkie płyty spieków kwarcowych tworzą piękne wzory, świetnie wpisujące się w nowoczesną architekturę wnętrz. Zapraszamy do przeglądu wybranych naszych realizacji.

KZS

Kominek narożny z białego spieku kwarcowego KZS-1

Nowoczesny kominek z ławą boczną w całości obłożony wielkimi płytami spieków kwarcowych. Uwagę przyciągają piękne przeżylenia, które układają się w imponującą całość. Kominek posiada przeszklenie w kształcie litery „L”.

Nowoczesny kominek z ciemnego spieku kwarcowego KZS-2

Kominek w stylu nowoczesnym w całości obłożony ciemnymi spiekami kwarcowymi. Z lewej strony zaplanowano miejsce na drewno lub na pamiątki. Wkład kominkowy posiada szybę narożnikową.

KZS

KZS

Okładzina ze spieków kwarcowych na nowoczesnym kominku i ścianie KZS-3

Nowoczesny kominek wykonany ze wielkoformatowych płyt spieków kwarcowych. Sercem kominka jest wkład kominkowy z szybą boczną. Po lewej stronie paleniska zaprojektowaliśmy wnękę, która może pełnić funkcję magazynku na drewno lub ekspozycji na pamiątki. Na lewo od bryły kominka naklejone zostały wielkie płyty spieków kwarcowych z jasnymi żyłkami, które stanowią tło wiszącego telewizora.

Kominek panoramiczny z ramką ze spieku kwarcowego KZS-4

Kominek wybudowany na środku salonu między dużymi oknami. Zastosowaliśmy wkład kominkowy panoramiczny o szerokości 100cm. Wokoło wkładu zainstalowana została rama ze spieków kwarcowych. Przed kanapą na przeciwko kominka, stoi stolik kawowy dwuczęściowy. Stelaż stolika wykonany jest z wysokiej jakości malowanej stali, a blat z włoskiego spieku kwarcowego. Zarówno kominek, jak i stolik jest zaprojektowany i wyprodukowany przez naszą firmę.

KZS

KZS

Nowoczesny duży kominek w salonie KZS-5

Kominek w stylu nowoczesnym z podstawą wykonaną ze spieków kwarcowych. Szyba wkładu kominkowego jest bardzo szeroka i ma ponad 100cm, w całości otwiera się do góry. Przy kanapie stoi wyprodukowany przez nas nowoczesny stolik kawowy składający się z dwóch części. Blaty stolika to także spieki kwarcowe, odporne na zarysowania, plamy i przebarwienia.

Nowoczesny kominek z wnęką ze spieków kwarcowych KZS-6

Nowoczesny kominek złożony z dwóch brył przestrzennych z wnęką na drewno po prawej stronie. Wszystkie ciemne powierzchnie zaprezentowane na zdjęciu tworzą najwyższej jakości włoskie spieki kwarcowe. Przy kanapie prezentujemy stolik kawowy naszej produkcji z pięknie dopasowanym blatem ze spieku kwarcowego.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z płyt jasnego spieku kwarcowego KZS-7

Kominek skutecznie pokazujący piękno spieków kwarcowych. Jasny spiek kwarcowy z pięknymi, szarymi przeżyleniami nadają wyjątkowości całemu wnętrzu salonu. Przy kanapie stoi stolik kawowy z naszej kolekcji z ciemnym blatem ze spieku kwarcowego.

Prosty kominek z ramką z kamienia KZS-8

Prosty kominek w stylu nowoczesnym. Płaszczyzny wokoło drzwi wkładu kominkowego wyłożone są czarnym granitem. W tle kominka zamontowane zostały okładziny ścienne z pięknego kamienia naturalnego. Przy kanapie stoi stolik kawowy z naszej kolekcji z blatem ze spieków kwarcowych złożony z dwóch części.

KZS

KZS

Portal kominkowy z jasnego marmuru KZS-9

Kominek portalowy w stylowym wnętrzu. Cały portal kominkowy został wyrzeźbiony w naszym zakładzie obróbki kamienia, co zagwarantowało niezwykłą precyzję wykonania. Na środku salonu stoi piękny stolik kawowy z jasnym blatem ze spieków kwarcowych.

Minimalistyczny kominek z wnękami KZS-10

Niezwykłe wnętrze w stylu nowoczesnym, w którym zainstalowano minimalistyczny kominek z wnękami na ozdoby i pamiątki. Wokoło wkładu kominkowego z szybą prostą zamontowano okładziny z czarnego granitu. Na uwagę zasługuje piękna okładzina podłogowa z polerowanych, wielkich płyt spieków kwarcowych, a także niezwykle modny stolik kawowy (monolityczny) w całości wykonany ze spieków kwarcowych. Stoliki kawowe ze spieków kwarcowych i kamieni naturalnych są projektowane i produkowane w naszej fabryce.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z ciemnymi spiekami kwarcowymi KZS-11

Nowoczesny kominek wzbogacony, poziomo ulokowaną, płytą spieku kwarcowego. Prosta bryła kominka pięknie komponuje się z aranżacją całego wnętrza.

Nowoczesny kominek z brązowego spieku kwarcowego z żyłkami KZS-12

Kominek, którego obudowa została wykonana w całości z pięknego, ciemnego spieku kwarcowego. Wkład kominkowy z szeroką szybą gwarantuje znakomitą wizję ognia. Na przeciwko kominka, przy kanapie, ulokowany jest monolityczny stolik kawowy z naszej kolekcji. Stolik wykonany jest w całości ze spieków kwarcowych.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożnikowy z delikatnie przeżylonym spiekiem kwarcowym KZS-13

Kominek wybudowany w nietypowym miejscu. Dzięki przeszkleniu wkładu kominkowego w kształcie litery „L”, ogień widoczny jest z kuchni oraz jadalni. Obudowa kominkowa wzbogacona jest brązowym spiekiem kwarcowym z delikatnymi żyłkami. Całość dopełnia stolik kawowy naszej produkcji z idealnie dopasowanym blatem ze spieku kwarcowego.

Kominek narożny z długą ławą ze spieku kwarcowego KZS-14

Nowoczesny kominek z wkładem narożnym. Bryła kominka została mocno rozbudowana, powstały wnęki oraz bardzo długa ława ze spieku kwarcowego. Wydaje się, iż zamiarem klienta było wygrzewanie się przy gorącej szybie kominka. Przy kanapie znajduje się okrągły stolik naszej produkcji z świetnie dopasowanym blatem ze spieku kwarcowego.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z szybą boczną z ławą z czarnego granitu KZS-15

Kominek narożny z ławą z polerowanego granitu. Obudowa kominkowa zawiera wnęki na ozdoby. Na przeciw kominka znajduje się okrągły stolik naszej produkcji. Blat stolika wykonany jest ze spieku kwarcowego.

Kominek narożny w prostej formie z czarnym granitem KZS-16

Tak wygląda minimalistyczna forma zabudowy kominkowej. Kominek narożny wzbogacony jest elementami czarnego granitu, zainstalowanymi wokoło drzwi wkładu kominkowego. Na uwagę zasługuje stolik kawowy z blatem ze spieku kwarcowego z naszej kolekcji.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożny z ramą z jasnego spieku kwarcowego KZS-17

Kominek z wkładem kominkowym narożnikowym. Wokoło wkładu kominkowego zamontowano spieki kwarcowe. Przy kanapie stoi nasz piękny stolik kawowy typu Cube, w całości wykonany ze spieków kwarcowych.

Nowoczesny kominek obłożony brązowym spiekiem kwarcowym KZS-18

Niezwykle efektowny kominek narożny, cała bryła kominka została obłożona wielkoformatowymi płytami spieków kwarcowych. Okrągły stolik kawowy z blatem ze spieków kwarcowych idealnie pasuje do fikuśnej kanapy. Oczywiście kominek i stolik został zaprojektowany, wyprodukowany i zamontowany przez naszą firmę.

KZS

KZS

Kominek narożnikowy z ławą z ciemnego granitu KZS-19

Kominek z ławą z granitu. Zastosowano wkład kominkowy narożnikowy. Stolik z blatem ze spieku kwarcowego wyprodukowany został w naszej firmie.

Nowoczesny kominek narożny z ciemnymi spiekami kwarcowymi KZS-20

Kominek narożny z ławą ze spieków kwarcowych. Na uwagę zasługują okładziny ścienne ze spieków kwarcowych oraz okrągły stolik kawowy z blatem ze spieków kwarcowych.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z jasnego szarego i ciemnego spieku kwarcowego KZS-21

Przepiękne jasne wnętrze z kominkiem narożnym. Po obu stronach paleniska zainstalowano czarny granit, natomiast podstawa wykonana jest z jasnych spieków kwarcowych. Stolik kwasowy wyprodukowany został z tego samego spieku kwarcowego, co podstawa obudowy kominkowej.

Kominek w narożniku salonu z jasnym spiekiem kwarcowym KZS-22

Niewielki kominek, którego podstawa wykonana jest ze spieków kwarcowych. Wkład kominkowy ma szybę w kształcie litery „L”. Obok kominka stolik dwu częściowy z pięknymi blatami ze spieków kwarcowych.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z białego i szarego spieku kwarcowego KZS-23

Bardzo efektowny kominek narożny, w całości obłożony okładzinami ze spieków kwarcowych. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie dwóch różnych spieków kwarcowych. Stolik kawowy, także naszej produkcji, jest zaopatrzony w jasny blat, identyczny z podstawą kominka.

Nowoczesny kominek z czarnym granitem i okładziną ze spieku kwarcowego na ścianie KZS-24

Wyjątkowy kominek półokrągły. Wokoło wkładu kominka zainstalowano czarny granit. Ciekawym rozwiązaniem są nieco ukryte wnęki, tuż za kominkiem. Niektóre okładziny ścian wykonano z płyt marmurowych. W tle - stolik dwu częściowy naszej produkcji, z blatami ze spieków kwarcowych.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek półokrągły z płytą szklaną KZS-25

Minimalistyczny kominek półokrągły. Niewielka półeczka tuż przed szybą oraz posadzka przed kominkiem została wykonana z ciemnego granitu. W tle wyspa kuchenna z blatem ze spieków kwarcowych, które także został zaprojektowany i wyprodukowany w naszym zakładzie.

Klasyczny kominek i ściana z onyksu KZS-26

Minimalistyczna i konserwatywna bryła kominka w zderzeniu z pięknymi, wręcz wyjątkowymi, bogatymi geologicznie, okładzinami ściennymi wykonanymi z onyksu. Całość pięknie zaprojektowana. Zupełnie nie zaakcentowany - stolik dwu częściowy z naszej kolekcji z ciemnymi blatami ze spieków kwarcowych i miedzianym stelażem..

KZS

KZS

Kominek półokrągły w narożniku z czarnym granitem KZS-27

Kominek w bardzo „oszczędnej” bryle półokrągłej. Wokoło wkładu zastosowano czarny granit polerowany.

Wysoki kominek z półką z czarnego granitu i wnęką KZS-28

Nie typowy kominek z dość wysoko osadzonym paleniskiem. Półka przed wkładem kominkowym oraz wnęka na drewno wykonana jest z czarnego granitu. Pomiędzy kanapami stoi stolik z blatem ze spieku kwarcowego, który oferujemy w bardzo korzystnych cenach.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z kamienia z wnękami KZS-29

Kominek w ciekawej bryle architektonicznej z ławą z granitu. Wokoło drzwi wkładu kominkowego zainstalowano także czarny granit. Przy kanapie stoi nasz stolik z blatem ze spieku kwarcowego.

Nowoczesnykominek w wysokim pomieszczeniu z podstawą ze spieków kwarcowych KZS-30

Nowoczesny kominek wybudowany w bardzo przestronnym pomieszczeniu. Wielka ława oraz boki zabudowy kominkowej wyprodukowane są ze spieków kwarcowych. Na środku salonu stoi monolityczny stolik kawowy z naszej kolekcji, który został wykonany z dwóch kontrastowych spieków kwarcowych.

KZS

KZS

Kominek trójstronny z czarnym granitem KZS-31

Kominek trójstronny z bardzo ciekawie zaprojektowaną ławą z czarnego granitu oraz wnękami na ozdoby. Wkład kominkowy posiada szybę w kształcie litery „C” zapewnia panoramiczną wizję ognia w palenisku. Na uwagę zasługuje stolik kawowy z naszej kolekcji, złożony z dwóch części. Stolik posiada blaty ze spieków kwarcowych.

Nowoczesny kominek na środku salonu ze spieku kwarcowego KZS-32

Kominek idealnie pasujący do dużego, nowoczesnego wnętrza. Podstawa kominka została wykonana ze spieków kwarcowych. Pomiędzy pikowanymi wypoczynkami stoi stolik kawowy z naszej kolekcji ze złotymi stelażami i jasnym, przeżylonym blatem.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek trzyszybowy panoramiczny z wnękami na drewno KZS-33

Ogień w kominku pięknie koresponduje z widokiem morza za oknem. Kominek wybudowany jest na bazie wkładu kominkowego trójstronnego, wokoło którego zamontowano elementy z czarnego granitu. Po bokach zabudowy kominkowej ulokowano duże wnęki na drewno. Na środku tego jasnego wnętrza ulokowano stolik kawowy z białym stelażem i ciemnym blatem ze spieku kwarcowego. Wszystko wyprodukowane zostało w naszej fabryce.

Panoramiczny kominek trójstronny z czarnym kamieniem naturalnym KZS-34

Kominek panoramiczny z ogromnym trójstronnym przeszkleniem, który dzieli efektownie wielkie pomieszczenie mieszkalne na dwie części. Cała szyba w kształcie litery „U” otwiera się do góry. Cokoły oraz niektóre elementy obudowy kominka wykonano z czarnego granitu. Stolik pomocniczy w kuchni wykonano z ciemnego spieku kwarcowego i stelaża miedzianego.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z szybą trójstronną KZS-35

Nowoczesny kominek panoramiczny z wkładem kominkowym trójstronnym. Czarny granit został wtopiony w postawę kominka. Przy kanapie postawiliśmy stolik kwasowy z naszej kolekcji, który zbudowany jest z dwóch niezależnych białych stelaży oraz ciemnych blatów ze spieków kwarcowych.

Nowoczesny kominek z jasnych spieków kwarcowych w dużym salonie KZS-36

Zjawiskowy kominek wykonany w całości z pięknych, wielkogabarytowych płyt spieków kwarcowych. W tego typu realizacjach zawsze dbamy o kontynuacje przebiegów żył spieków kwarcowych. W takim wnętrzu, ten fantastyczny kominek gra główną rolę.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z białego spieku kwarcowego z szarymi żyłkami KZS-37

Nowoczesny kominek ze spieków kwarcowych, w którym bardzo ważne jest zachowanie ciągłości użylenia na wielkich płytach spieków kwarcowych. Lekkie cofnięcie drzwi wkładu kominkowego w zabudowie kominkowej wynika z faktu, iż szyba wkładu kominkowego podnosi się do góry, chowając się w obudowie kominkowej.

Nowoczesny kominek z ciemnego spieku kwarcowego na środku salonu KZS-38

Kominek narożny z wkładem kominkowym z szybą w kształcie litery „L”, w całości wykonany z ciemnych spieków kwarcowych. Kominek stanowi centrum tego przestronnego wnętrza, dzieląc przestrzeń na kilka różnych funkcjonalnie części..

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożny z wnęką z brązowego spieku kwarcowego KZS-39

Kominek ze spieków kwarcowych z wnęką na drewno. Wielkogabarytowe płyty spieków kwarcowych zainstalowane są od samej podłogi do sufitu, co pozwala uzewnętrznić ich piękno.

Nowoczesny kominek z okładziną z białego szarego spieku kwarcowego KZS-41

Kominek narożny w całości wykonany ze spieków kwarcowych. Jasne spieki kwarcowe z szarymi żyłkami, które nie tracą ciągłości na wszystkich płaszczyznach obudowy kominkowej, podkreślają piękno i atrakcyjność całego wnętrza. Lekkie cofnięcie drzwi wkładu kominkowego zapewnia możliwość podnoszenia szyby do góry i schowanie jej w obudowie kominkowej.

KZS

KZS

Kominek narożnikowy z szybą boczną z czarnego spieku kwarcowego z białymi żyłkami KZS-42

Kominek w stylu nowoczesnym w całości obłożony ciemnymi spiekami kwarcowymi. Obudowa kominkowa zaopatrzona jest we wnękę na drewno. Obudowa kominkowa dzieli większe pomieszczenie na dwie niezależne części. Zastosowano wkład kominkowy narożnikowy, co zapewnia szeroką wizję ognia.

Nowoczesny kominek gazowy obłożony brązowym spiekiem kwarcowym KZS-43

Przepiękny kominek narożny, który dzięki dużym płaszczyznowych świetnie pokazuje atrakcyjność spieków kwarcowych. Zastosowano panoramiczny wkład kominkowy gazowy, który uruchamia się na pilota, zapewniając każdemu użytkownikowi łatwą i czystą eksploatację.

KZS

KZS

Duży kominek obłożony ciemnym spiekiem kwarcowym KZS-44

Bardzo wysokie pomieszczenie, w którym jedną z głównych ról gra kominek kominek z okładzinami z wielkich płyt spieków kwarcowych. Idealnym rozwiązaniem na takich wielkich powierzchniach jest zastosowanie spieków kwarcowych z przeżyleniami.

Nowoczesny kominek z ławą z czarnego granitu i wkładem z szybą w kształcie litery L KZS-45

Kominek panoramiczny z wkładem kominkowym z szybą w kształcie litery „C”, z oryginalną ławą wykonaną z czarnego granitu. Zwraca także uwagę stolik pomocniczy przy kanapie, który zbudowany jest z blatu ze spieków kwarcowych w kolorze zielonym oraz chromoniklowego stelaża.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z jasnego marmuru KZS-46

Kominek trzyszybowy z wkładem z drzwiami otwieranymi do góry. Ława została wykonana z jasnego marmuru. Delikatny optycznie stolik kawowy naszej produkcji ładnie wypełnia wnętrze salonu. Blaty stolika wykonane są ze spieków kwarcowych, odpowiednio dobrane do wystroju wnętrza salonu.

Panoramiczny kominek z szybą trójstronną i ławą z ciemnego granitu KZS-47

Kominek trzyszybowy z ławą z czarnego granitu. Szyba wkładu kominkowego w kształcie litery „C” w całości podnosi się do góry, chowając się w obudowie kominkowej. Lekki optycznie stolik kawowy z naszej kolekcji idealnie wpasowuje się we wnętrze salonu. Blat stolika wykonany jest ze spieku kwarcowego.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek panoramiczny z długimi ławami z czarnego granitu KZS-48

Kominek z szybą w kształcie litery „C” otwieraną do góry. Obudowa kominkowa charakteryzuje się rozbudowaną w obie strony ławą z czarnego, polerowanego granitu. Dzięki panoramicznemu przeszkleniu, ogień widoczny jest prawie z każdego miejsca tego dużego wnętrza. Pięknym dopełnieniem tej aranżacji jest okrągły stolik kawowy z naszej kolekcji, wyprodukowany z chromoniklowego, matowego stelaża i blatu ze spieku kwarcowego.

Nowoczesny kominek z matowym ciemnym spiekiem kwarcowym KZS-49

Nowoczesny kominek panoramiczny z wkładem kominkowym trzyszybowym. Ława kominka wykonana jest z ciemnego, matowego spieku kwarcowego. Obok kanapy stoi nasz dwuczęściowy stolik kawowy z dwoma różnymi, kontrastowymi blatami ze spieków kwarcowych.

KZS

KZS

Panoramiczny kominek z asymetryczą ławą z czarnego granitu KZS-50

Nowoczesny kominek panoramiczny z szybą trójstronną w całości podnoszoną do góry. Obudowa kominkowa zawiera asymetryczną ławę wykonaną z czarnego granitu. Przy jasnym kanapach zastosowano ciemny stolik kawowy z naszej kolekcji z blatem ze spieku kwarcowego. Stelaż stolika w kolorze miedzi idealnie pasuje do jasnych, biegowych wypoczynków.

Narożny kominek półokrągły z zielonych kafli KZS-51

Kominek półokrągły w kolorze groszkowym, wykonany z ręcznie formowanych kafli kominkowych. Te same kafle zabezpieczają posadzkę wokoło kominka.

KZS

KZS

Kominek narożny z czerwonego trawertynu KZS-52

Kominek narożny, którego obudowa została wykonana z pomarańczowo-czerwonego trawertynu. Wkład kominkowy otwiera się na bok.

Nowoczesny kominek z jasnego marmuru, drewna i blachy KZS-53

Kominek wykonany z trzech różnych materiałów. Wokoło fasady wkładu kominkowego zastosowano jasny marmur, a nieco dalej od paleniska - poziome elementy drewniane oraz listwy z blachy chromoniklowej.

KZS

KZS

Beżowy kominek kaflowy w narożniku salonu KZS-54

Kominek kaflowy ulokowany w narożniku salonu. Zastosowano nie typowy wkład kominkowy z drzwiami trapezowym, zwany także wkładem pryzmatycznym. Drewniana podłoga wokoło kominka zabezpieczona jest płytą ze szkła hartowanego.

Duży kominek kaflowy z szybą boczną KZS-55

Kominek kaflowy narożny z dużym wkładem kominkowym, którego szerokość szyby wynosi ponad 100cm. Drewniana podłoga wokoło kominka zabezpieczona jest płytą ze szkła hartowanego.

KZS

KZS

Kominek z beżowego marmuru z rzeźbionymi kolumnami KZS-56

Kominek portalowy, wyrzeźbiony w jasnym marmurze. Kominek tego typu idealnie pasuje do wnętrz w stylu klasycznym. Na uwagę zasługują piękne kolumny oraz głowice wytoczone w marmurze.

Kominek portalowy z jasnego marmuru KZS-57

Portal marmurowy z dużym wkładem kominkowym. Wyjątkowość kominka podkreślają oryginalne rzeźbienia w gornej części portalu.

KZS

KZS

Portal kominkowy z ciemnego marmuru KZS-58

Portal kominkowy wykonany z marmuru, który charakteryzuje się dużym bogactwem geologicznym. Portal kominkowy jest znakomitym dopełnieniem klasycznego wnętrza.

Nowoczesny kominek półokrągły z jasnym marmurem KZS-59

Nowoczesny kominek półokrągły z wkładem kominkowym z szybą półokrągłą 180 stopni, która w całości podnosi się do góry. Powierzchnie wokoło drzwi wkładu zaopatrzone są w elementy wykonane z jasnego marmuru.

KZS

KZS

Pionowy kominek z czarnym granitem KZS-60

Nowoczesny kominek z pionową wizją ognia. Obudowa kominkowa została wykonana z czarnego granitu. Jest to znakomite rozwiązanie architektoniczne w salonach, w których jest mało miejsca. Drzwi wkładu kominkowego podnoszą się do góry.

Dwustronny kominek tunelowy z szybami visavis z czarnym granitem KZS-61

Kominek tunelowy, posiadający dwie rownolegle do siebie szyby, po obu stronach kominka. Kominki vis a vis najczęściej dzielą optycznie pomieszczenie na dwie części, na obudowie kominkowej zainstalowano płyty z czarnego granitu.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z trzema szybami z obudową z czarnego granitu KZS-62

Nowoczesny kominek trójstronny z wkładem kominkowym z szybą podnoszoną do góry. Ława kominka wykonana jest z czarnego granitu. Kominki z tak dużym przeszkleniem dają ogromną frajdę przy podziwianiu ognia w palenisku.

Nowoczesny kominek obłożony ciemnym kamieniem naturalnym KZS-63

Kominek z wkładem kominkowym z szybą w kształcie litery „U”, w całości podnoszoną do góry. Cała obudowa kominkowa jest obłożona granitem.

KZS

KZS

Duży nowoczesny kominek z obudową z granitu i płytek KZS-64

Ciekawy kominek trójstronny z szybą podnoszoną do góry. Podstawa kominka została wykonana z czarnego granitu, s okap kominkowy został obłożony oryginalnymi płytkami. Dzięki panoramicznej trójstronnej szybie ogień można podziwiać z każdego zakątka.

Nowoczesny kominek narożny z jasnego marmuru i czarnego matowego spieku kwarcowego KZS-65

Nowoczesny kominek narożny, którego obudowa łączy piękno jasnego marmuru z czarnym, matowym spiekiem kwarcowym w tle. Zastosowano wkład kominkowy narożny, z szybą podnoszoną do góry.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożny z jasnego marmuru i ciemnego granitu KZS-66

Nowoczesny kominek narożny, w którym skutecznie posłużono się kontrastem. Jasnemu marmurowi towarzyszy ciemny granit. Zastosowano wkład kominkowy z szybą w kształcie litery „L”, podnoszoną w całości do góry.

Mały kominek narożny z ramą z przeżylonego marmuru KZS-67

Kominek w stylu nowoczesnym niewielkich rozmiarów. Wokoło wkładu kominkowego narożnego zastosowano mocno użylony marmur. Pomiędzy ścianą a kominkiem znalazło się miejsce na wnęki.

KZS

KZS

Kominek i telewizor na ścianie z okładziną z czarnego matowego spieku kwarcowego KZS-68

Efektowna ściana obłożona matowym spiekiem kwarcowym, na której zamontowano telewizor oraz kominek z dużą szybą podnoszoną do góry. Wielokrotnie łączy się telewizor i kominek na jednej ścianie.

Duży nowoczesny kominek z białego marmuru i czarnego granitu KZS-69

Ponadczasowy, nowoczesny kominek z pięknym, panoramicznym wkładem kominkowym. Zabudowa kominkowa złożona jest z białego marmuru i czarnego granitu.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z szybą prostą z jasnego białego szarego marmuru KZS-70

Kominek w stylu nowoczesnym z ciekawym, jasnym marmurem z równoległymi szarymi pasmami.

Oryginalny kominek z jasnym onyksem KZS-71

Kominek, w którym główną rolę gra piękna płyta onyksu. Wyjątkowe użylenie i kolorystyka zapewniają oryginalność aranżacji wnętrza.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z beżowym marmurem i blachą chromoniklową KZS-72

Nowoczesny kominek z dużą płytą marmurową, przeciętą nieregularnie, z zastosowaniem blachy chromoniklowej.

Nowoczesny kominek gazowy obłożony brązowymi spiekami kwarcowymi i okładzina ścienna z jasnego spieku kwarcowego KZS-73

Nowoczesny kominek gazowy z dużą szybą w kształcie litery „C”. Cała obudowa kominkowa wykonana została ze spieków kwarcowych. Ściany po obu stronach kominka obłożone są wielkimi płytami spieków kwarcowych w kolorze perłowym.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożny z jasnego spieku kwarcowego i ławą z czarnego granitu KZS-75

Kominek narożny z wkładem kominkowym otwieranym na bok, szyba wkładu kominkowego jest w kształcie litery „L”. Ława obudowy kominkowej wykonana jest z czarnego granitu a podstawa oraz okap kominkowy obłożone są spiekami kwarcowymi.

Nowoczesny kominek z brązowego spieku kwarcowego z beżowymi żyłkami KZS-76

Kominek narożny w całości obłożony spiekami kwarcowymi. Warto zwrócić uwagę na majestatyczne żyłki biegnące z góry na dół całej bryły kominka. Wkład kominkowy narożnikowy zapewnia dobrą obserwację ognia w kominku.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożnikowy z szarego spieku kwarcowego KZS-77

Nowoczesny kominek narożny, w którym podstawa i górna część obudowy kominkowej obłożona została spiekami kwarcowymi. Dzięki fenomenalnym właściwościom spieków kwarcowych, kominek pozostanie piękny na dziesiątki lat.

Nie typowy kominek narożny z matowym spiekiem kwarcowym KZS-78

Ciekawy kominek narożny wykończony matowymi spiekami kwarcowymi. Zastosowano wkład kominkowy z szybą narożnikową, podnoszoną do góry.

KZS

KZS

Kominek gazowy z dużą szybą w kształcie U obłożony ciemnym spiekiem kwarcowym KZS-79

Bardzo efektowny kominek gazowy, optycznie oddzielający salon od jadalni i kuchni. Niezwykle wielka szyba gwarantuje codziennie spektakle ognia w palenisku. Całość obudowy kominkowej wykonano ze spieków kwarcowych.

Nowoczesny kominek w narożniku z okładziną z białego spieku kwarcowego z szarymi żyłami KZS-80

Nowoczesny, spektakularny kominek narożny z pięknymi wielkogabarytowymi spiekami kwarcowymi. Przy dużych płaszczyznach warto postawić na okładziny ze spieków kwarcowych z ciekawymi przeżyleniami..

KZS

KZS

Nowoczesny kominek narożny z ciemnym polerowanym spiekiem kwarcowym KZS-81

Kominek nowoczesny, narożny. Na obudowie kominkowej zastosowano okładziny z polerowanego spieku kwarcowego. Szyba wkładu kominkowego, pomimo dużych rozmiarów, w całości podnosi się do góry, chowając się w obudowie kominkowej.

Mały kominek w narożniku z jasnym spiekiem kwarcowym KZS-83

Nowoczesny kominek wkomponowany w narożnik salonu. Na całej obudowie kominka zastosowano płyty spieków kwarcowych. Wkład kominkowy posiada szybę w kształcie litery „L”, otwieraną na bok.

KZS

KZS

Duży kominek ze spieków kwarcowych w kolorze białym i szarym KZS-84

Kominek z wkładem kominkowym narożnym. Głównym aktorem są spieki kwarcowe, które są zainstalowane od podłogi do sufitu.

Narożny kominek w stylu nowoczesnym z okładziną z brązowego spieku kwarcowego KZS-85

Kominek w całości obłożony spiekami kwarcowymi. Nieco z boku tego narożnikowego kominka ulokowana jest duża wnęka na drewno.

KZS

KZS

Duży kominek w wysokim pomieszczeniu w całości w grafitowym spieku kwarcowym KZS-86

Bardzo wyjątkowy kominek wybudowany w bardzo wysokim pomieszczeniu. Okładziny ze spieków kwarcowych zostały zamontowane na całym kominku.

Duży kominek z płyt ciemnego spieku kwarcowego KZS-87

Potężny nowoczesny kominek, w całości obłożony spiekami kwarcowymi. Pomimo, iż wkład kominkowy nie jest mały, zupełnie ginie w całej konstrukcji, która podkreśla przestronność wnętrza.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek trójstronny z białego szarego spieku kwarcowego KZS-88

Kominek trójstronny, który wraz z posadzką wokoło kominka, został wykonany ze spieków kwarcowych. Szyba wkładu kominkowego podnosi się do góry.

Kaflowy kremowy ciepły kominek akumulacyjny z ciepłym siedziskiem przypieckiem KZS-89

Kominek kaflowy akumulacyjny, który dzięki szamotowym kanałom dymowym spełnia także rolę ciepłego przypiecka, który utrzymuje ciepło nawet 8 godzin po wygaśnięciu ognia w palenisku.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z polerowanego jasnego spieku kwarcowego KZS-90

Kominek wybudowany w całości z polerowanego spieku kwarcowego. Dzięki dobremu projektowi, przebieg żył na spieku nie został zakłócony.

Duży portal kominkowy narożny z jasnego marmuru KZS-91

Nie typowy kominek portalowy ulokowany w narożniku. Głównym budulcem jest jasny marmur.

KZS

KZS

Oryginalny kominek z grafitowego i czarnego spieku kwarcowego KZS-92

Kominek wykonany z wielkoformatowych płyt spieków kwarcowych. Oryginalny wygląd całej bryły kominka na pewno idealnie wpisze się w aranżację całego wnętrza.

Nowoczesny kominek z płytą szarego spieku kwarcowego i okładziną ścienną ze spieku imitującego drewno KZS-93

Bardzo efektowny kominek, łączący w sobie dwie bryły. Obudowa kominkowa zawiera dwa rodzaje spieków kwarcowych - szary i imitujący drewno.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek z kamienia naturalnego z pęknięciem KZS-94

Kominek wykonany z oryginalnego granitu. Postrzępiona górna krawędź granitu podkreśla jego naturalność i nie powtarzalność. Tuż przed szybą wkładu kominkowego zastosowano czarny granit.

Klasyczny kominek z jasnych kafli KZS-95

Kominek kaflowy stojący na bardzo oryginalnej posadzce.

KZS

KZS

Marmurowy kominek portalowy z grafitowym spiekiem kwarcowym z wnękami KZS-96

Nie typowy kominek, który łączy w sobie styl nowoczesny i klasyczny. Zastosowano jasny marmur oraz spieki kwarcowe.

Ciepły kominek akumulacyjny z kanałami szamotowymi z szarym spiekiem kwarcowym KZS-97

Kominek akumulacyjny, który częściowo wykonany jest ze spieków kwarcowych. Idealnym miejscem dla zmarźluchów jest boczne ciepłe siedzisko.

KZS

KZS

Ciekawy kominek z dużą ławą z ciemnego spieku kwarcowego KZS-98

Bardzo ciekawy kominek z wielką podstawą, wykonaną z ciemnego spieku kwarcowego. Specyficzne usytuowanie kominka daje wrażenie, iż w pomieszczeniu rozpalono ognisko.

Nowoczesny kominek z fasadą z jasnego marmuru i czarnego granitu KZS-99

Nowoczesny kominek, który łączy w sobie jasny marmur z ciemnym granitem. Połączenie bieli i czerni jest ponad czasowe i nigdy nie przestało być modne.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek w ścianie z płytą czarnego granitu z pęknięciem KZS-100

Kominek, w którym dość ciekawie zastosowano czarny granit z pęknięciem. Szyba wkładu kominkowego chowa się pod obudową kominkową.

Nowoczesny kominek trójstronny z posadzką z ciemnego kamienia naturalnego KZS-101

Nowoczesny kominek trójstronny dający panoramiczną wizję ognia. Zarówno posadzka, jak i elementy obudowy kominkowej zostały wykonane z czarnego granitu.

KZS

KZS

Półokągły kominek z beżowego marmuru i ciemnego granitu KZS-102

Ciekawy kominek półokrągły. Zabudowa kominkowa w formie nowoczesnego portalu została wyprodukowana z beżowego marmuru i czarnego granitu.

Nowoczesny kominek z onyksem na ścianie KZS-103

W tej aranżacji, kominek schodzi na drugi plan pomimo, iż zapewnia wizję ognia z trzech stron. Na uwagę zasługuje przede wszystkim okładzina ścienna z nie powtarzalnego onyksu.

KZS

KZS

Szary kominek nowoczesny z marmuru KZS-104

Kominek z polerowanym marmurem, charakteryzującym się wyjątkowo regularnymi smugami.

Nowoczesny kominek w brązowym spieku kwarcowym ze ścianą TV obłożoną jasnym spiekiem kwarcowym KZS-105

Aranżacja całej ściany składająca się z kominka obłożonego w całości spiekami kwarcowymi oraz okładziną ścienną z jasnego spieku kwarcowego, w którą wtopiony jest telewizor.

KZS

KZS

Klasyczny kominek kaflowy z koroną KZS-106

Pałacowy kominek kaflowy o wyjątkowej architekturze. Świetnie wygląda z bardzo klasycznym, dostojnym wnętrzu.

Okrągły kominek z onyksem na ścianie KZS-107

Przepiękny kominek z mocno półokrągłą szybą. W tle fenomenalny onyks o zjawiskowej fakturze. Kominki z zastosowaniem onyksu zawsze wykonujemy z najwyższą starannością.

KZS

KZS

szarego spieku kwarcowego na obudowie kominka z wnęką na drewno KZS-108

Kominek z okładziną z matowych spieków kwarcowych. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się do góry.

Rzeźbiony portal kominkowy z jasnego marmuru KZS-109

Portal kominkowy wyrzeźbiony w jasnym marmurze. Kominek tego typu nie tylko daje przyjemne ciepło, ale także wspaniale uzupełnia klasyczne wnętrze salonu.

KZS

KZS

Nowoczesny kominek i ściany z okładzinami z jasnych spieków kwarcowych KZS-110

Szeroka realizacja w zakres której wchodził kominek obłożony spiekami kwarcowymi oraz okładziny ścienne ze spieków kwarcowych w obrębie klatki schodowej. Całość robi naprawdę duże wrażenie.

Nowoczesny kominek trzyszybowy w całości obłożony brązowymi spiekami kwarcowymi KZS-111

Nowoczesny kominek trzyszybowy z drzwiami podnoszonymi do góry. Okładzina ze spieków kwarcowych znajduje się na całej obudowie kominka.

KZS

KZS

Okrągły ciepły kominek systemowy akumulacyjny Brunner BSK KZS-112

Systemowy kominek wolnostojący charakteryzujący się walorami akumulacji ciepła. Obudowa kominkowa sprawia wrażenie surowej. W naszej ofercie znajdują się systemowe kominki akumulacyjne w różnych kształtach, wykończeniach i wielkościach.

Nasi doradcy

Nasi doświadczeni doradcy techniczno-handlowi są przygotowani, by wspomóc Państwa w zakresie optymalnego doboru okładzin na kominek i inne elementy wystroju wnętrza domu. Nasza ogromna oferta szlachetnych spieków kwarcowych oraz kamieni naturalnych pozwala zaspokoić potrzeby i fantazje każdego klienta oraz architekta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczno - handlowy

tel. +48 519 151 491

g.scisly@franko.pl

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 512 120 146

k.baranski@franko.pl

Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno - handlowy

tel. +48 500 429 691

d.niezgodzki@franko.pl

Spersonalizuj swój kominek

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wizualizację wymarzonego kominka i wyślą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.