O nas

O nas

Budujemy kominkiw całej Polscei Unii Europejskiej od 2000 roku

Przez ponad 20 lat udało się nam wypracować ogromne doświadczenie w zakresie pomiarów, projektowania, produkcji, sprzedaży oraz montaży kominków wszystkich typów. Ostatnie 10 lat poświęciliśmy głównie na tworzeniu innowacyjnych kominków i kominów, a także na rozbudowie i unowocześnianiu parku maszynowego. Dzięki temu, pozyskaliśmy kilka patentów, a proces projektowania i produkcji kominków jest wysoce skomputeryzowany, realizowany na maszynach CNC oraz w technologii Water Jet.

Dzięki temu, iż duża część załogi pracuje już ponad 20 lat, możecie być Państwo pewni, iż swoje marzenia o pięknym kominku powierzacie we właściwe ręce. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji i montażu ekskluzywnych kominków obłożonych spiekami kwarcowymi lub kamieniem naturalnym, czyli tych najbardziej wymagających.

Każdemu klientowi w całej Polsce zapewniamy fachowe doradztwo, precyzyjny pomiar, projekt wraz z wizualizacją 3D, a także profesjonalny montaż. Spiek kwarcowy i kominek to znakomite połączenie, lecz wymagające nie tylko doświadczenia, ale także najnowocześniejszego sprzętu i narzędzi. Nasi specjaliści zawsze dbają o każdy szczegół kominka ze spieków kwarcowych.

O nas

O nas

W naszym magazynie surowca czeka na Państwa zawsze około 1000 płyt spieków kwarcowych i kamieni naturalnych - granitów, marmurów, onyksów, trawertynów oraz innych ciekawych surowców.

Gdy do tego dołączymy szeroki wybór wkładów kominkowych, produkowanych przez wiodących polskich i europejskich producentów, to możemy zapewnić każdego klienta, iż jesteśmy w stanie realnie stworzyć kominek jego marzeń.

Kominek ze spieku kwarcowego lub kamienia naturalnego jest jednym z elementów wyposażenia pięknego wnętrza. Oprócz kominków, w naszych halach produkcyjnych tworzymy inne wyroby ze spieków kwarcowych i wyjątkowych kamieni naturalnych - blaty kuchenne i łazienkowe, komody, szafki, stoły, stoliki, parapety, okładziny ścienne i podłogowe, donice. Jesteśmy w stanie wszystko indywidualnie zaprojektować, wyprodukować i zamontować w Państwa domu, zarówno zgodnie z Państwa wskazówkami, jak i projektem architekta. Zachęcamy do spaceru wirtualnego w domu, w którym zainstalowaliśmy spieki kwarcowe.

Wirtualny spacer

Spersonalizuj swój kominek

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wizualizację wymarzonego kominka i wyślą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.