Spieki w domach

Spieki kwarcowe w nowoczesnych wnętrzach

Kominki ze spieków kwarcowych to tylko jedna z naszych specjalizacji. Realizujemy w całej Polsce wnętrza domów i biur, w których spieki kwarcowe odgrywają wiodącą rolę. Obudowa kominka ze spieków kwarcowych świetnie koresponduje z innymi elementami wykończenia wnętrz, także wykonanymi ze spieków kwarcowych. Przykładem jest dom jednorodzinny, w którym zastosowaliśmy w wielu pomieszczeniach spieki kwarcowe.

ZAPRASZAMY NA WIRTUALNY SPACER.

Wirtualny spacer

Spieki kwarcowew nowoczesnych wnętrzach

Blaty kuchenne ze spieków kwarcowych

W nowoczesnych domach bardzo często salon jest połączony z jadalnią i kuchnią. Stwarza to ogromne możliwości różnych połączeń architektonicznych pomiędzy tymi pomieszczeniami. Zastosowanie identycznego spieku kwarcowego lub innego, ale dobrze pasującego, na kominku i blatach kuchennych jest znakomitym pomysłem. Oprócz blatów, spieki kwarcowe montujemy także na ścianach pomiędzy szafkami kuchennymi.

Prezentacja blatów ze spieków kwarcowych

Fronty meblowe ze spieków kwarcowych

Cienkie płyty spieków kwarcowych mogą być także zastosowane na frontach kuchennych. Dopasowanie spieków kwarcowych na kominku i na ścianach jest bardzo efektowne.

Spieki kwarcowe - łazienki

Zgodnie z globalną myślą aranżacji wnętrza pięknego domu, spieki kwarcowe można zastosować w łazienkach, zarówno na ścianach, jak i podłodze. Oczywiście bardzo modne są blaty łazienkowe wykonane ze spieków kwarcowych.

Spieki kwarcowe Laminam w domu i ogrodzie

Spieki kwarcowe w biurach

Częstym miejscem zastosowania spieków kwarcowych są eleganckie biura. Oprócz okładzin ściennych i podłogowych ze spieków kwarcowych, wykonujemy lady recepcyjne ze spieków kwarcowych, a także stoły konferencyjne.

Stół konferencyjny Franko Junior ze spieków kwarcowych

Elewacje i ogrodzenia ze spieków kwarcowych

Spieki kwarcowe mogą być także stosowane na zewnątrz domu. Wielkie płyty spieków kwarcowych montujemy na elewacje domów oraz na ogrodzenia.

Elewacja ze spieków kwarcowych

Ogrodzenie ze spieków kwarcowych

Stoły i stoliki ze spieków kwarcowych

W naszej ofercie są także piękne stoły i stoliki ze spieków kwarcowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować każdy wymarzony przez klienta stolik, który będzie idealnie dopasowany do innych elementów ze spieków kwarcowych np. kominka, blatu kuchennego czy okładziny ściennej. Zapraszamy do katalogu stolików i stołów ze spieków kwarcowych.

Pdf  Katalog: Kolekcja stołów i stolików

Okładziny ścienne ze spieków kwarcowych

Wielkoformatowe płyty spieków kwarcowych nie tylko trwale zabezpieczają ściany, ale tworzą imponujące i niepowtarzalne aranżacje.

Okładziny ścienne - spieki kwarcowe

Nasi doradcy

Nasi doświadczeni doradcy techniczno-handlowi są przygotowani, by wspomóc Państwa w zakresie optymalnego doboru okładzin na kominek i inne elementy wystroju wnętrza domu. Nasza ogromna oferta szlachetnych spieków kwarcowych oraz kamieni naturalnych pozwala zaspokoić potrzeby i fantazje każdego klienta oraz architekta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczno - handlowy

tel. +48 519 151 491

g.scisly@franko.pl

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 512 120 146

k.baranski@franko.pl

Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno - handlowy

tel. +48 500 429 691

d.niezgodzki@franko.pl

Spersonalizuj swój kominek

Wypełnij formularz a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wizualizację wymarzonego kominka i wyślą ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.